Uroczysta Gala Klubu Biznesu Ziemi Kłodzkiej

16 październikaa 2017 12:19

Gala Klubu Biznesu Ziemi Kłodzkiej.

W Hotelu Bardo w Bardzie-Śląskim odbyła się I Gala Klubu Biznesu Ziemi Kłodzkiej, na której wręczono statuetki o nazwie „Perełki Ziemi Kłodzkiej” dla najlepszych przedsiębiorców.

Gośćmi specjalnymi gali ( a zarazem honorowi członkowie kapituły klubu) byli Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń, Burmistrz Miasta Kłodzka Michał Piszko. Uroczystość uświetnił również  zarząd  wrocławskiej loży Business Center Club -  prezes Zarządu Societas sp. z o.o. Marek Woron, oraz sekretarz ds. nominacji członkowskich Loży Dolnośląskiej Cezary Rutka. Nagrody osobiście wraz z kapitułą wręczała prezes Klubu Pani Joanna Kraj-Plenkiewicz. W tej edycji statuetki otrzymało trzynaście firm.

czytaj wiecej...

Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej zrzesza lokalnych biznesmenów i wzorem wielu takich klubów  działających już w Polsce, organizuje giełdy kontaktów. Na giełdach kontaktów można nawiązać udaną współprace biznesową. Każdy  przedsiębiorca na takim spotkaniu ma możliwość zaprezentowania swojej działalności przed szerszym gronem uczestników spotkania. Po przez krótką prezentacje i omówienie tego co tworzy przedsiębiorca w swojej firmie, proponuje on następnie wszystkim zgromadzonym kogo lub czego ewentualnie potrzebuje do rozwoju swojego biznesu. Po takich prezentacjach odbywają się później swobodne rozmowy, w których potencjalnie można znaleźć partnera i „rozwinąć przysłowiowe skrzydła” w swoim biznesie.

Jak piszą o sobie sami członkowie - Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej ma na celu skupienie lokalnych przedsiębiorców i ułatwianie wymiany kontaktów między nimi. Spotkania Klubu tworzą odpowiednią atmosferę do nawiązywania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń. Działania Klubu nastawione są na inicjowanie, rozwój i zacieśnianie stosunków środowiska biznesowego. Klubowicze aktywnie wspierają się w kontaktach zawodowych i towarzyskich.

Trzymamy mocno kciuki za intensywny rozwój biznesu w Powiecie Kłodzkim. Liczymy oczywiście na powstanie nowych miejsc pracy a co za tym idzie na zdecydowane podniesienie poziomu życia mieszkańców naszego Powiatu.

Nagrodzone Firmy :

1. SKOMAR Developer
2. PPC Machela Sp. z o. o.
3. AMIDEX Alina i Ireneusz Cieśla S.J
4. GOLFSPA Golfowa Wioska w Szczytnej Agnieszka Lemańska
5. RENO Sp. z o. o.
6. F.P.U.H GEOGUT Piotr Gut
7. INVESTPARTNER Sp. z o. o.
8. Dworek Galosa Sp. z o. o.
9. CODG Sp. z o. o. spółka Doradztwa Podatkowego
10. Piotr Kramnik Telewizja Kłodzka
11. Harmonia Terapia Manualna Aleksandra Gdula
12. Bezpieczne Finanse SC Magdalena Wojtak-Sokół , Paweł Głowacki
13. RAPMET Sp. z o. o.

Galę uświetniły również występy artystyczne na wysokim poziomie. Wystąpił mi.n niezwykły ABI&ROHO KONAR oraz extentryczny żeński zespół taneczny Hunam Sensual Project .

(Fot.Bartosz Wojciechowski )ZOBACZ ZDJĘCIA  :

Data utworzenia: 16 październikaa 2017 12:19

Data publikacji: 16 październikaa 2017 12:19