Jesteś tutaj:

artykuły

POWIATOWE DROGI ODZYSKUJĄ FORMĘ PO BUDOWIE OBWODNICY

26 czerwca 2018 08:46

Od lewej : Piotr Marchewka - Etatowy Członek Zarządu Powiatu , Maciej Awiżeń - Starosta Kłodzki

Mocno użytkowali ale odbudowali !
Jak wiemy, już od blisko miesiąca funkcjonuje nowo otwarta obwodnica miasta Kłodzka. Wszyscy widzimy i doświadczamy pozytywnych zmian w mieście. Nie stoimy już w długich korkach w centrum miasta, ruch samochodowy odbywa się płynnie przez miasto. To jest duży pozytyw.
Jest jeszcze jedna dobra wiadomość czytaj więcej.....

więcej

FESTIWAL PSTRĄGA W GALERII HANDLOWEJ TWIERDZA KŁODZKA

26 czerwca 2018 08:37

Za nami fantastyczna zabawa na Festiwalu Pstrąga, który odbył się w Galeria Twierdza Kłodzko 24.06.2018 współorganizowanego ze Starostwo Powiatowe w Kłodzku - Powiat Kłodzki. Osobiście wszystkich uczestników witali : Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń oraz Poseł na Sejm RP Pani Monika Wielichowska. Organizatorami byli Waldemar Załuski i Galeria Twierdza Kłodzko Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Zobacz galerie zdjęć... :

więcej

NOWOCZESNY SPRZĘT DO RATOWANIA ŻYCIA W STAROSTWIE POWIATOWYM W KŁODZKU

26 czerwca 2018 08:33

W starostwie jest już defibrylator!
Żeby uratować życie przy zatrzymaniu akcji serca konieczna jest pomoc w ciągu pierwszych 4 minut. W starostwie jest to możliwe. Jesteśmy przygotowani na ratowanie życia, nie tylko poprzez przeszkolenie pracowników z pierwszej pomocy ale możemy już przeprowadzać pełny masaż serca z pobudzaniem przez defibrylator. Oby jak najwięcej takich urządzeń i szkoleń odbywało się w miejscach publicznie dostępnych.

 

Czytaj więcej ...

więcej

ZANIM NADESZŁA WOLNOŚĆ - OTWARCIE WYSTAWY W KŁODZKU

26 czerwca 2018 08:31

Starosta Kłodzki- Maciej AwiżeńWiceprzewodniczący Sejmiku Dolnośląskiego - Julian Golak oraz Pani Poseł na Sejm RP - Monika Wielichowska, mieli wielką przyjemność otworzyć wystawę poświęconą wspólnej działalności członków opozycji podziemia antykoministycznego polsko-czeskiego w okresie PRL .

Zobacz galerie zdjęć z uroczystego otwarcia wystawy :

więcej

FESTIWAL WRAŻEŃ NA ZAMKU W GORZANOWIE

26 czerwca 2018 08:23

Na zamku w Gorzanowie odbył się Festiwal Wrażeń, pod patronatem m.in. Starostwo Powiatowe w Kłodzku - Powiat Kłodzki Festiwaliwych gości w imieniu zarządu powiatu powitali : Etatowy Członek Zarządu - Piotr Marchewka oraz Członek Zarządu - Robert Duma.

Czytaj więcej...

więcej

NOWE ATRAKCYJNE BANERY NA MURACH KLASZTORU oo. Franciszkanów

26 czerwca 2018 08:09

Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń wziął udział w uroczystym oddaniu nowych banerów znajdujących się w Kłodzku przy ul.Daszyńskiego na murze klasztornym oo.Franciszkanów, które przybliżą oglądającym turystom i mieszkańcom kłodzka historie miasta i ludzi na przestrzeni dziejów. Nowe banery w ramach realizowanego przez siebie projektu, zaprojektowali nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół Społecznych. Pozyskano nowe atrakcyjne fotografie od zaprzyjaźnionych placówek m.in. od III Społecznego Gimnazjum oraz od I i II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego. Zaprojektowano nową szatę graficzną i przeredagowano oraz uzupełniono teksty wraz z tłumaczeniami.

 

Zobacz galerie zdjęć z wydarzenia :

więcej

RODZICU, ZAREJESTRUJ SWOJE DZIECKO ONLINE !

26 czerwca 2018 08:07

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online.

Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

Czytaj Więcej ...

więcej

SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU 2017 - 2018 W POWIECIE KŁODZKIM

26 czerwca 2018 07:59

14.06.2018 w Starostwie Kłodzkim zakończono rok szkolny 2017/2018 we współzawodnictwie sportowym szkół powiatu kłodzkiego. W spotkaniu dla nauczycieli uczestniczyli również członkowie zarządu powiatu ze Starostą Maciej Awiżeń Pani Wicestarosta @Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu @Piotr Marchewka oraz sympatycy sportu. Na wstępie nagrodzono nauczycieli za wybitne osiągnięcia sportowe a następnie nagrodzono 6 najlepszych szkół w trzech kategoriach. W kategorii szkół podstawowych zwycięzyła SP7 z NOWEJ RUDY, w gimnazjadzie SP1 z KŁODZKA a w licealiadzie ZSO z KŁODZKA. Zwycięskie szkoły w nagrodę otrzymały sprzęt sportowy wartości 1tys. złotych. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy miłego wypoczynku w czasie wakacji.

 

Czytaj więciej...

więcej

W Góry Stołowe po nowej gładkiej wstążce asfaltu !

13 czerwca 2018 09:04

Trwa przebudowa drogi w ramach projektu pn. „Poprawa transgranicznej dostępności pogranicza polsko-czeskiego w obrębie Gór Stołowych”.
Prace przebudowy trwają, obecnie układana jest pierwsza warstwa nawierzchni asfaltowej na odcinku Łężyce - Karłów. Ponadto wykonywane są remonty przepustów, murów oporowych i remonty mostów.
Wartość całej inwestycji to blisko 18 mln. złotych.

Wykonawcą robót drogowych jest firma Drogmost z Kłodzka. Zakończenie prac jest przewidziane na jesień przyszłego roku. Łącznie zostanie przebudowane ponad 14 km drogi od Dusznik Zdroju do Karłowa oraz z Karłowa do Ostrej Góry, gdzie po zakończeniu realizacji projektu, zostanie otworzone NOWE przejście graniczne - o czym informuje nas Piotr Marchewka z Zarządu Powiatu Kłodzkiego.

 

więcej

Subskrybuj wiadomości z tego działu

Pokaż archiwalne

Przeczytaj treść ponownie

STAROSTWO POWIATOWE w Kłodzku

ul. Okrzei 1, 57-300 Kłodzko 

tel. 74 865 75 23 (sekretariat),

fax 74 867 32 32

e-mail: powiat@powiat.klodzko.pl

Godziny urzędowania:

Pn - Pt: 7:30 - 15:30*

*Wydział Komunikacji Transportu i Dróg Publicznych (KTD) czynny do godzi. 15.00

tel. KTD:

74 865 75 50 (rejestracja poj.),

74 865 75 57 (prawa jazdy),

74 865 75 53 (transport, drogi).

Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP:

/spklodzko/skrytka , /spklodzko/SkrytkaESP


Dane do FAKTURY
Nabywca:
Powiat Kłodzki
ul. Okrzei 1, 57-300 Kłodzko
NIP 883-16-80-036
Odbiorca:
Starostwo Powiatowe w Kłodzku
ul. Okrzei1 , 57-300 Kłodzko

Dom Wczasów Dziecięcych w Dusznikach-Zdroju
Mobilny Informator Samorządowy
WPI na lata 2015-2020
Certyfikacja ISO
Pytanie do starosty
Przetargi

Status Spraw Interesanta

Status Spraw Interesanta - Dowód Rejestracyjny (C2E)
Status Spraw Interesanta - Prawo Jazdy (C2E)
Jak dostać się do szkoły ponadgimnazjalnej w powiecie kłodzkim?

Hymn do Ziemi Kłodzkiej

Twoja przeglądarka nie wyświetla animacji Flash. Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, a w przypadku dalszych problemów pobierz najnowszy odtwarzacz Flash

Adobe Flash Player

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla
Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013